Už jste viděli žebrajícího a zároveň telefonujícího bezdomovce?

Já ne.

Odpovědi
Miroslavst

Jestli má telefon to nevím, zřejmě ho má v kapse, ale má krásnou televizi a přenosný počítač.
http://img.aha­online.cz/img/18/fu­ll/776186-img-import-bezdomovec-na-svem-upravenem-kole.jpg

led

Ale ano,v Prahe, akurát volal svojmu účtovníkovi…

kropitko

Tak jelikož se dost pohybuji mezi lidmi, kteří mají problémy s bydlením, tak vím, že někteří mají i mobily, ale kredit nemají, takže telefonují, jen když jim někdo zavolá,,,ale žebrat jsem je ještě neviděla…No a já si myslím, že ten kdo žebrá, tak bezdomovec není, pokud vím, tak to vždy byla dost výdělečná činnost, takže žebrák má v klidu i na nájem,,,

Je spousta lidí, kteří svůj hodně starý mobil někomu darují, případně levně prodají,,,takže mít v dnešní době mobil neznamená být bůhví jak majetný.