ReHu

Už jste viděli toto? A jak se vám líbí?

http://www.vi­deacesky.cz/le­gendarni-videa/usmevem-ke-stesti
Doplňuji:
Jen jsem chtěla dodat: Jak jednoduché a jak pravdivé 🙂.

Nejlepší odpověď
anonym

tak tohle je nejen k pobavení,ale taky k zamyšlení jak moc potřebujeme at už pochválit,složit kompliment nebo povzbudit

Další odpovědi
anonym

Už jen kdybychom se všichni řídili názvem tohoto dílka,tak by bylo fajn,nejde to vždy,chápu,lidí s úsměvem je čím dál míň.I děti se mají vychovávat tak,že pochvalou povzbudíte k většímu výkonu, ne jako učitelka co uči syna burak!

led

Má to hlbokú myšlienku

Radak

Tak to je úžasný film, děkuji, moc jsem se pobavila i poučila.