Kepler

Už jste uvedli do provozu nějaké ochlazovadlo do bytu?

Já jsem zapnul aspoň ventilátor (40 cm vrtule), páč teplota v pokoji dosáhla 29 st. i přesto, že jsem měl stažené žaluzie a intezivně větrám celý den. To je pro mně mimochodem docela záhadou, proč je u mně pořád tak teplo. Ani v zimě jsem nemusel pouštět radiátory, i když venku bylo –10 st. a já měl v cimře pořád min. 22 st.

Odpovědi
Arne1

Před chvílí jsem otevřel okno.

anonym

Ne, ještě ne. Jak říká Arne1, když na to přijde, otevřu okno.

Edison

Já si tuhle klimou i přitápěl. Jinak větrání zatím stačí.

Drap

Ne a ani nebudu, stejně jako léta minulá.

Alesh

Tvl, kde to bydlíš? Nemáš pod bytem termální pramen? 🙂 Jak můžeš mít v bytě 29°C, když venku tolik ještě nebylo?
My jsme stáhli topení, přitopili jsme v minulých týdnech zcela minimálně, spíš furt větráme.

dudu

To je trochu záhada. Že by se ti na stará kolena kvůli opožděnému jaru zapalovala lýtka? My bydlíme v zatepleném paneláku a teplota u nás se pohybuje mezi 22 až 23,5 stupni. Nejtepleji zde zatím bylo 16. května a to 25,3 st. Nyní se venku ukazuje 15,5 stupně a hustě prší. Klimatizací jsem zatím spíše malinko přitápěl.

Kepler

Alesh: no, to mi právě hlava nebere. Je to zateplený panelák, slunko mi přes okno svítí jen pozdnějším odpoledni (částečně stíní lodžie) – okno na západ. Společné zdi se sousedy jsou jenom dvě. V zimě je to fajn, ale v létě je to utrpení. Klimu si dát nesmím.