Avatar uživatele
Natee

Už jste tuto zimu uklouzli na ledě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? petka, Heřman, verunka483 před 4475 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Ano, párkrát

Mám tak klouzavé podpadky,že si boty beru i na led místo bruslí..:-(
Chodím jak připo..... a stejně jsem si lehla ráno ze školky,když jsem šla z kopečka domů. Nesnáším ten kopec,ráno nahoru funím,dolů letím nebo ležím..
Nedávno jsem se předvedla u kašny naproti bance,kde jsem se natáhla tak blbě,že jsem se v ní i málem vykoupala. Zrovna tam muselo stát hafo lidí a čekat na bankomat!!
Od té doby každé ráno vynadám svým botám,pak se maskuju kapucí od kabátu a vyrazím na klouzačku…
Už at je tu jaro proboha!!!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

no, neřekl bych, že se mi to vyhýbá, spíš si na to dávám sám až panicky setsakra bacha, což u někoho, kdo si za zživot už 5× zlomil ruku a z toho 3× právě na ledě, není divu…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Tak jak to tady čtu, můžu být ráda, že zatím jsem doteď klouzala jenom na bahně 🙂 ledu se taky hrozně bojím, po zlomenině obou kotníků na lyžích, kdy jsem 2 měsíce nesměla došlápnout

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano, párkrát

Dokonce několikrát. Ráno bývá u nás dost často led. Dokonce jedmou dost nepříjemný pád

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

jiná odpověď

Už je tu zima? Ľad som ešte nevidela. Sneh , ten vydržal 2 hodiny, pre veľkú radosť cestárov.
Prirodzene to platí pre juhozápadné Slovensko, na Orave mali aj 3 metre snehu (viď médiá)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

jiná odpověď

Málem jsem se natáhla na přechode :DDDDDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

… Asi mám dobré podrážky :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Ano, párkrát

Naše obec se pečlivě stará o chodníky a ulice. Jen nějak neříká které tychodníky a ulice uklízí a sype. Minulý týden jsem si jen v noci šlápl vedle středu chodníku a už jsem zkoušel provaz. Dneska ráno zas jsem zkoušel jestli bych na autě neměl přehodit do zadu přední světlomety a zadní zas dopředu. Dobře mi tak, zapomněl jsem, že je pondělí. U nás se okolo 8 hodiny teprve slézají u šaten sypači úderníci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Ano, párkrát

Ale já se na ledě kloužu pořád každou chvíli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verunka483

Ano, párkrát

Směju se, když z okna vidím ostatní jak na ledě balancujou. Doufám, že když se to stane mě, nevypadám taky tak směšně :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petra09

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Letos je mirna zima tak se mi to zatim nepovedlo a ani mi to urcite nechybi:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Ještě jsem ani jednou neupadla, asi mám moc dobré neklouzavé boty, nebo se asi tomu ledu vyhýbám, protože se mi to neklouže ani při chůzi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenka.seda

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Andělé

Koukám,že ty své podpatky tak nesnáším,až jsem místo t,napsla d..:-D

před 4475 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek