Natee

Už jste tuto zimu uklouzli na ledě?

Nejlepší odpověď
Andělé

Ano, párkrát

Mám tak klouzavé podpadky,že si boty beru i na led místo bruslí..:-(
Chodím jak připo..... a stejně jsem si lehla ráno ze školky,když jsem šla z kopečka domů. Nesnáším ten kopec,ráno nahoru funím,dolů letím nebo ležím..
Nedávno jsem se předvedla u kašny naproti bance,kde jsem se natáhla tak blbě,že jsem se v ní i málem vykoupala. Zrovna tam muselo stát hafo lidí a čekat na bankomat!!
Od té doby každé ráno vynadám svým botám,pak se maskuju kapucí od kabátu a vyrazím na klouzačku…
Už at je tu jaro proboha!!!

Další odpovědi
quentos

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

no, neřekl bych, že se mi to vyhýbá, spíš si na to dávám sám až panicky setsakra bacha, což u někoho, kdo si za zživot už 5× zlomil ruku a z toho 3× právě na ledě, není divu…

pusinka50

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Tak jak to tady čtu, můžu být ráda, že zatím jsem doteď klouzala jenom na bahně 🙂 ledu se taky hrozně bojím, po zlomenině obou kotníků na lyžích, kdy jsem 2 měsíce nesměla došlápnout

Drap

Ano, párkrát

Dokonce několikrát. Ráno bývá u nás dost často led. Dokonce jedmou dost nepříjemný pád

led

jiná odpověď

Už je tu zima? Ľad som ešte nevidela. Sneh , ten vydržal 2 hodiny, pre veľkú radosť cestárov.
Prirodzene to platí pre juhozápadné Slovensko, na Orave mali aj 3 metre snehu (viď médiá)

jiná odpověď

Málem jsem se natáhla na přechode :DDDDDD

RyuzakiKate

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

… Asi mám dobré podrážky :))

venkovan

Ano, párkrát

Naše obec se pečlivě stará o chodníky a ulice. Jen nějak neříká které tychodníky a ulice uklízí a sype. Minulý týden jsem si jen v noci šlápl vedle středu chodníku a už jsem zkoušel provaz. Dneska ráno zas jsem zkoušel jestli bych na autě neměl přehodit do zadu přední světlomety a zadní zas dopředu. Dobře mi tak, zapomněl jsem, že je pondělí. U nás se okolo 8 hodiny teprve slézají u šaten sypači úderníci.

Heřman

Ano, párkrát

Ale já se na ledě kloužu pořád každou chvíli

verunka483

Ano, párkrát

Směju se, když z okna vidím ostatní jak na ledě balancujou. Doufám, že když se to stane mě, nevypadám taky tak směšně :D

Petra09

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Letos je mirna zima tak se mi to zatim nepovedlo a ani mi to urcite nechybi:)

samicek333

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Ještě jsem ani jednou neupadla, asi mám moc dobré neklouzavé boty, nebo se asi tomu ledu vyhýbám, protože se mi to neklouže ani při chůzi.

balca

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

lenka.seda

Ne, ještě stále se mi to vyhýbá

Andělé

Koukám,že ty své podpatky tak nesnáším,až jsem místo t,napsla d..:-D