Avatar uživatele
dudu

Už jste to vzdali?

Před nedávnem se někteří zdejší bardi a giganti opakovaně pokoušeli aktivovat stránky Odpovědí našich slovenských bratří. Koukám, že úsilí opadlo, není to škoda?
Doplňuji:
Možná jsem se vyjádřil nepřesně – měl jsem na mysli oživit – je tam smutno, žádná legrace.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dudu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, aramah před 4903 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Nemám pocit opadnutia úsilia.
Žiaľ, skôr sa objavil klasický problém, novinka, nie sú z toho peniaze, opatrnosť, strach vyjadriť iný názor čo keby?, neochota prijať iný názor, ješitnosť…
Je to kruté, ale je to fakt.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

mně jdou, Vám ne?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

nechci rikat ze jsem to rikal, ale ja vam to rikal … 😁 berte s nadhledem … ale fakt si myslim ze slovenske stranky a ceske by skutecne mely by sloucene v jedno jinak se to snad nikdy nerozjede. na odpovede.sk chybi zajimavy obsah. Proc ho tam autori webu nedaji, kdyz ho maji zde, to nechapu… automaticke prekladace mezi slovenstinou a cestinou by to prece jistily. Takovy automaticky preklad je dnes funkce zdarma dostupna a neviditelna … vyuzitelna nenapadne pres aplikacni rozhranni http://code.go­ogle.com/intl/cs-CZ/apis/langu­age/translate/o­verview.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

A tady je snad veselo? Škoda, bylo to tu fajn.........­..Ovšem jedna otázka na dvou stránkách to tu ještě nebylo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Že je tu jedna otázka dvakrát není pravda.Zamotala jsem se ve své blbosti.

před 4903 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek