dudu

Už jste to vzdali?

Před nedávnem se někteří zdejší bardi a giganti opakovaně pokoušeli aktivovat stránky Odpovědí našich slovenských bratří. Koukám, že úsilí opadlo, není to škoda?
Doplňuji:
Možná jsem se vyjádřil nepřesně – měl jsem na mysli oživit – je tam smutno, žádná legrace.

Nejlepší odpověď
led

Nemám pocit opadnutia úsilia.
Žiaľ, skôr sa objavil klasický problém, novinka, nie sú z toho peniaze, opatrnosť, strach vyjadriť iný názor čo keby?, neochota prijať iný názor, ješitnosť…
Je to kruté, ale je to fakt.

Další odpovědi
quentos

mně jdou, Vám ne?

anonym

nechci rikat ze jsem to rikal, ale ja vam to rikal … 😁 berte s nadhledem … ale fakt si myslim ze slovenske stranky a ceske by skutecne mely by sloucene v jedno jinak se to snad nikdy nerozjede. na odpovede.sk chybi zajimavy obsah. Proc ho tam autori webu nedaji, kdyz ho maji zde, to nechapu… automaticke prekladace mezi slovenstinou a cestinou by to prece jistily. Takovy automaticky preklad je dnes funkce zdarma dostupna a neviditelna … vyuzitelna nenapadne pres aplikacni rozhranni http://code.go­ogle.com/intl/cs-CZ/apis/langu­age/translate/o­verview.html

aramah

A tady je snad veselo? Škoda, bylo to tu fajn.........­..Ovšem jedna otázka na dvou stránkách to tu ještě nebylo.

aramah

Že je tu jedna otázka dvakrát není pravda.Zamotala jsem se ve své blbosti.