mosoj

Už jste to někdo zkoušel ?

http://www.cisticka-organismu.cz/vzorek-zdarma.aspx

Nejlepší odpověď
Drap

Zůstanu raději u očistné kůry našich předků. Každé ráno stopečka slivovice. Nevím, jestli pomůže, ale určitě neuškodí. U náplastí je to nejisté.

Další odpovědi
Vojtěch

Ty polštářky ve mě nevyvolávají moc důvěry. A ikdyby to skutečně působilo detoxikačně, myslím, že by to byly vyhozené peníze, pokud bych přitom nadále přijímal to, co mé tělo intoxikuje. Spíš bych volil některou formu pravidelných půstů a toto snad jen jako doplněk.
Jinak mám vyzkoušeno, že zázračně působí pití až 3 litrů čisté vody denně (bez přísad, bez bublinek, nejlépe mírně zásaditá).

Zdroj: http://zdrava-vyziva.abecedaz­dravi.cz/deto­xikace-organismu

fesoj

Viděl bych to na nějakou chemikálii,která je
při 25st. Celsia bílá a při 36 stupních zhnědne:-))

vlkadam10

ne a asi bych to nedoporučoval.

Berušinka

Na takovéhle věci nejsem. A ani bych to nedoporučovala. Těžko nám to „vysaje“ škodliviny z těla. Např. u kuřáků v žádném případě neodstraníme špínu z průdušinek. Ta se tam prostě hromadí a nikdo jí ven nedostane. Stejně tak jinou špínu…nevěřím tomu. To je jako s těma přípravkama na zvětšení poprsí – pořád se o tom mluví, všude samé reklamy, ale kdo to potvrdí? =D

arygnoc

marketingový ťah.
ľudia proste potrebujú zarábať, a to i na hlúposti druhých.
príroda je múdra, keby sme nejakú čistički potrebovali, rástli by v lese.

aramah

Ani ve snu.

briketka10

ne a nevěřím tomu, používám menší balení Mateří kašičky, 4 krabičky stačí na jeden měsíc 1 kapsle denně, pak až další rok..
je taky na detoxikaci organismu a na ostatní neduhy..

http://www.le­karna.cz/mate­ri-kasicka-700mg-cps-30/