Avatar uživatele
Jahoda

Už jste to četli? Povodně udělaly škodu za 1,5 miliardi Kč!…

Právě jste našla tento článek. Pojišťovny sečetly škody po povodni. Cena je 1,5 miliardy Kč.

Pro ty, kteří to chtějí vědět do podrobna, přikládám odkaz s článkem. ☹

http://aktual­ne.centrum.cz/e­konomika/peni­ze/clanek.phtml?id=67­4856

Doplňuji:
Mosoji, já jsem tam měla napsanou ještě jednu větu, ale pak jsem ji odstranila, jenže Fira už odpověď na tu smazanou větu odeslal. Tak proto taková odpověď. 🙂

Jinak se omlouvám – v nadpisu: miliardy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, kapka, anonym před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

asi vím co to bylo za otázku ano jahodo zaplatí to lidi předevčírem jsem kokula na zprávy a ukazovali jak stát odškodnil postižené z červnových povodní a je to ostuda,když voda veme celý barák a stát jim proplatí jen ledničku,chápu že státní pokladna není bezedná,ale s takovými věcmi se má počítat a být na ně rezervy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

fira : Nerozumím Tvé odpovědi. Mohl bys to upřesnit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fira

No samozřejmě lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

To je ale jen, co budou vyplácet pojišťovny. Škody na majetku lidí jsou daleko vyšší. Spousta lidí pojištěných nebylo. Buď z důvodu, že takovou povodeň nečekali nebo je pojišťovny ani nepojistily, případně by museli platit takové pojistné, že by se to nevyplatilo.
Jinak poslední informace o celkové škodě, včetně silnic, mostů apod. – 5 miliard.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek