hornik.

Už jste to četli? Bude demonstrace?

DEMONSTRACE PROTI VLÁDNÍM REFORMÁM
5.BŘEZNA 14,00 hod na Náměstí republiky Praha

www.proalt.cz

Odpovědi
panenka

Ano četla a jen at je Demonstrace aspoň budou mět ti naši zázraci o čem přemýšlet.Vše nám berou ,hodně toho si pokradou peníze jdou na zbytečnosti než mají jít a pak se díví že v kase není ani floka.Jen at jim Demonstranti dají a svoje si obhájí zasloužili by tam všichni dostat bejzbolovýma pálkama po hlavách aby se jim tam konečně rožlo.Když si zvýšení vybojovali ve Zdravotnictví tak se budou snažit si zvýšení platů vybojovat všichni.Jen at Demonstrace je at jim tam úkažou

ten který je

A proti Tobě se už demonstruje naplno plukovníku.;-)

Drap

četli........­......asi je škoda, že demonstrace nebyla již dříve