ReHu

Už jste slyšeli, že se k nám dováží mléko z Chiny? Není to trochu kontraproduktivní?

Doplňuji:
Tak jsem si říkala, kdo ví, co to je zač, tak už kupuji jen čerstvé v automatu.

Nejlepší odpověď
anonym

jak je známo China šetří kde se dá,tady ro zavádí naši politici taky,tak třeba přišli na způsob že budou dovážet ty braky co pak prodávaj na tržnici v jednom kamionu s mlíkem,ušetří a ještě na nás vydělají

Další odpovědi
Michal

Slyšel jsem tolik věcí.U nás v kocourkově by to bylo možné.

Toruk

To jsem neslyšel. Připadá mi to nerentabilní.

Doplňuji:
Čínským produktům se vyhýbám z vícero důvodů- počínaje špatnou kvalitou, konče čínskou okupací Tibetu.

ten který je

Když čtu mléko z Číny,automaticky mne napadne – melamin.Proboha ještě tohle.:-(