Kelt

Už jste si někdy spletli PIN nebo heslo, když jste potřebovali peníze?

Párkrát se mi stalo, že jsem spletl PIN, heslo a další zabezpečovací údaje. Jak je tomu u vás? Mýliti se je lidské. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Občas se mi to stane. Horší je, když si nemůžu vzpomenout. Pro jistotu si všechny přihlašovací údaje píšu do sešítku.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… kdyby jen jednou …

Edison

Joo.. to se mi stalo. Normálně jsem si nemohl vzpomenout na pin ke kartě. Tak jsem vyndal druhou… a hle.. já si nevzpoměl ani na druhej pin.. Trapas… Druhej den úplně v pohodě. Pak mě to trklo: Rozložení klávesnice… Prostě píšu piny motoricky, na čísla nemyslím a tohle byla prostě jiná klávesnice.

orwell

Kupodivu ne, i když jsem toho v životě popletl dost. Spíš se mi stalo, že jsem si nemohl vzpomenout. Proto jsem se naučil zakódovat tento citlivý údaj tak, že ho ze zápisu dovedu vytáhnout pouze já a mohu ho mít klidně uložený v mobilu, nebo někde jinde. To odkódování si kupodivu pamatuji docela spolehlivě. Je to divné, ale je to tak.

Drap

Ne, nikdy