Kepler

Už jste si někdy řekli „bože, to snad už něco takového do smrti neuvidím“ a zůstali jste se spadlou čelistí a paf?

Při jaké příležitosti to bylo?

https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/p%C3%A1ni-p%C5%99ekvapen%C3%AD-zaj%C3%ADmalo-by-m%C4%9B-706857/

Nejlepší odpověď
Klaproth

Jo. V mládí jsem si to občas řekl poté, co si dotyčná odložila poslední kousek oblečení.

Další odpovědi
dudu

Chci zmínit dva diametrálně rozdílné prožitky:

  • čekal jsem u závor až projede pražský rychlík. Obluda s rachotem projela a já s němým úžasem zíral, že na kolejích leží část lidské nohy s hýbajícími se prsty a po peronu jsou rozhozeny zakrvavené kusy něčího těla. Byl to duševně nemocný člověk, který se položil na koleje.,
  • dodnes s manželkou s dojetím vzpomínáme na úchvatný západ Slunce na ostrově Santorini.