bolak

Už jste si někdy nasypali do čaje omylem sůl?

Doplňuji:
Jo, kafe já nepiju, tak mě to nenapadlo.
V tomhle případě platí že kafe=čaj.

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Doplňuji:
Neměla jsem zatím takové slané štěstí. Cukr a sůl máme pěkně od sebe oddělené, tak se nemohu splést. A pokud si opravdu nejsem jistá, tak si líznu.

Další odpovědi
quentos

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Ne, zato jsem si usmažil sejr na octě. Už jsem to tady kdysi líčil, nešlo to ani pozřít ;{)>
Doplňuji:
lahny: slanou bábovku se tuhle podařilo upéci mamince. Taky jsme ji ani nepozřeli :{))>

iceT

Jo, pěkně sem si to osladila

Tehdy jsem místo soli použila cukr na řízky,no aspoň jich zbylo víc na mě.Taky se mi podařilo místo soli na těstoviny do vody nasypat hladkou mouku,ale to nebyla taková komedie,jako sladké řízky.
Doplňuji:
Jo,a taky jsem zapoměla vypláchnout konvici po octové lázni,ale před tou procedurou jsem si uvařila dobré kafe,nalila do konvice ocet a pak s ním zalila kávu partnerovi,ten se šklebil a divil se,že to kafe je jakési divné a mě to nedošlo hned,ale až za chvíli.

aramah

Jo, pěkně sem si to osladila

A ne jednou byla to chuťovka ☹

Damiana

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Čaj nesladím, takže ani nesolím…:-)
Doplňuji:

Btw – Jsem v lázních, takže moc nestíhám, ale bohužel jsem teď zaznamenala ten nechutný čistící proces, který se tu nějaká žíravina (nebo je jich víc?) snaží prosadit. Nechápu, kdo to tu komu a proč chce tak „osladit“. Je to ubohé. Doufám, že se tím ale nikdo nenechá otrávit, natožpak „osolit“.

Drap

Jo, pěkně sem si to osladila

Opět chybí další možnost. Čaj snad nikdy, kafe mnohokrát.

krum

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Doplňuji:
Ne, ale na táboře kdosi tohle udělal vedoucímu a potom si to ten výtržník musel vypít sám :D.

zmimi

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Z roztržitosti jsem dala sůl do cukřenky návštěvě. Pěkně prskali.

arygnoc

Ne, ani omylem, ani úmyslně

nesladím.
cukor ani doma nemáme, iba ten od kafe, čo zoberiem v hospode.
do zálievok na šaláty stačí.

anonym

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Sůl? Do čaje? Copak jsem nějaký dement. To se mi nikdy stát nemůže. Otázka mě uráží.
Faktem ale je, že jsem si jednou v noci místo sirupu proti kašli trochu loknul benzinu. Nic se nestalo, jen jsem se ráno bál si zapálit.

Kohut57

Jo, pěkně sem si to osladila

Podobně jako Víťa Jakoubek , ve Vrať se do hrobu, jsem si osolil kávu, ale solím dost, tak co ?
Doplňuji:
Jó, pěkně jsem si to osladila, já husa, (vlastně husák).

pizlicka

Jo, pěkně sem si to osladila

do caje nee,ale do kavy ano.nepreji nikomu.to se fakt neda ustat.blééé.

anonym

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Čaj jem si ještě neosolil, ale kafe už několikrát.V ně­kolika zaměstnáních měli chlapi na stole v šatně misku se solí a já v domění, že je to cukr, tak osladil.No kafe jsem vždy musel vylít, to se nedalo pít.
Ale můj otec posolil bábovku.Matce chtěl udělat radost, tak upekl bábovku (krásně se mu povedla i vyklopila) a tak ji nakonec pocukroval (posolil).Když matka přišla z práce, udělal ji kafe a bábovku nakrájel.Tím se sůl dostala i do mezer a také to nešlo jíst.Naštěstí jsme měli doma zvířectvo a tak alespoň to si pochutnalo.

Lakeysha

Ne, ani omylem, ani úmyslně

Doplňuji:
sůl do čaje ne, zato jsem si jednou omylem zalila turka čajem místo vody:-D

mojitek

Jo, pěkně sem si to osladila

myslel jsem,že nic horšího než kafe bez cukru neexistuje.Existuje : kafe se solí.Fuj ho

led

doporučujem prakticky vyskúšanú kombináciu (keď nie je normálna voda)
nájdite si prameň minerálnej vody (náhrada vo fľaške), uvarte ju, zalejte čaj/kávu a na záver dochuťte štipkou soli. Určite vás to preberie.
zdroj:vlastná praktická skúsenosť (obyčajná voda nebola, len minerálny prameň).

Kohut57

Boláku, jsi žena nebo muž?

led

je to náš bolak aj so svojim provokačným humorom, Na pohlaví nezáleží.