mosoj

Už jste se setkali s tímto červem ?

Týden jsem odblokovával počítač, zachraňoval data a nakonec raději celý OS přeinstaluji.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/607735/IMG_4686­.JPG
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/607737/IMG_4687­.JPG

Doplňuji:
Tak ona to není Horní Bříza ale to je jedno . Buď si jistý že kdyby mně na tom záleželo že to odstraním.
Problém je v tom že červ byl vylepšen a do uživatelského prostředí tě nepustí !!! Takže odviruješ veké h… ! Jedině z jiného OS !!

Dříve stačilo počítač odpojit od internetu a projet antimalwarem! Ale to již nyní nejde.

Nejlepší odpověď
badisko

Otazka je zada otevreni bude bezpecne …:D a tak ja se podivam…:D
Doplňuji:
to si pis ze setkali a resilo se to tady nejednou …policejni vir dej do sede listy …
nebo jinak…http://w­ww.odpovedi.cz/se­arch?q=policej­ni%20virus

Další odpovědi
anonym

Naštěstí mne to nepotkalo a budu doufat, že takového „parazita“ se vyvaruji i do budoucna.
(A já si lámala hlavu, co s Tebou je. Tak to mne nepřekvapuje tak dlouhá absence. Takové komplikace dokáží důkladně potrápit.)

briketka10

s takovým červem jsem se nesetkala
a byl by v tom ČERV, kdyby jo :))

iceT

Setkala a docela nedávno,ale byl to starý počítač,tak mě ani nemrzelo,že jsem ho pak darovala dál někomu,kdo si s tím snad pohrál a počítač mu funguje.

Bedy

Ano, setkal jsem se s ním už asi 10×, stačí přes nějaké live distro zálohovat důležitá data a pak vzhůru do akce – stačí nastartovat počítač do Nouzového režimu, spustit tam Combofix a pak zkontrolovat počítač Malware Bytesem, zda-li tma ještě něco není.
Závěrem počítač zkontrolovat Hijackthisem a předat 🙂

anonym

Ano setkal, a odstranění probíhalo okolo 5 minut. http://www.od­virovani.cz/vir_po­licie_cr.html

Myslím že město Horní Bříza neschováte.

mosoj

Červ vás nepustí ani do nouzového režimu !!!!!!!

mosoj

Naštěstí vnuk studuje na ČVUT v Praze IT a soused je také ajťák.
Nyní mám v počítači dva HD a přetahuji data z původního na nový.
Dále jsem si konečně zakoupil externí HD od firmy WD. Nedovedete si představit tu nervozitu, neměl zálohované fotky za poslední dva roky !!!!!!
Do neděle musím být hotový , protože do 24 dní se musí provést registrace přeinstalace OS !!!

badisko

no to jsi.. ale take mohl rict :D…