Už jste se s tím setkali?

Ředitel úseku – Novák K.

zástupce ředitele – Nováková M.

hlavní účetní – Nováková L.

pokladní – Novák Fr.

kontrolor – Novák K. Jnr.

uklízečka – Stará M.

Nejlepší odpověď
marci1

Rodinná firma, no a co? Přece si nebudou ještě uklízet. 🙂

Další odpovědi
gecco

Ne…
Proč mají starou uklízečku???
😉

klumprt

Ne, ale už jsem se setkal s funkcí „Zástupce ředitele kanceláře ředitele krajského ředitelství.“

briketka10

Já ano. U nás vedle ve větší obci je Hostel TRIM
a taky je tam rodinné vedení chtěla jsem tam jít
kdysi dávno pracovat, ale po tomto zjištění, když
měla paní recepční rozpis kdo je kdo a komu se
má volat a já viděla, že jich je tam nejmíň 8 jsem
si to rozmyslela.
Po příchodu domů mi mamka řekla, že jsem udělala
dobře, protože zná majitelku i toho majitele a asi bych
se tam necítila moc dobře.

redy

No rodinkářská firma 🙂
To je přeci fajn, nebo ne?

bolak

Todle je úplně běžná věc, a něco podobného jsem viděl i na státním úřadě, kde na jednom patře (12 kanceláří) byla jedna celá rodina + ještě asi 2 cizáci. Paradoxní bylo, že den na to jsem potkal jednu třídu prvňáčků na podzimní vycházce (zřejmě za účelem pozorování změny barvy listí), a učitelka jim zrovna vysvětlovala, jak důležité je vzdělání, pokud chtějí sehnat práci..

Né, fakt to není o konexích, ale je důležité mít hlavně samé jedničky :D:D

Alesh

Nováků je jako psů, ale co takovej Schelle… shodou náhod jsem dnes narazil na tuto knihu, viz zdroj. Na návštěvu bych tuto rodinku asi nezval, sice dlužím jen bance za bydlení, no ale stejně, člověk nikdy neví. 😉

Zdroj: http://neoluxor­.cz/odborne-knihy/exekuce--180901/

JájsemRaibek

Jo, rodinná firma, akorát to má jednu nevýhodu – vedoucí je každý, kdo má do prd..ele díru :D

pucipuci

Jj,setkal i u nerodinné firmy jako takové.My měli v práci 3 chlapy stejného příjmení a to nebyli z rodiny a dvě ženy,které také ne. Tak proč ne.Je fakt,že nebyli všichni ve vedení.

anonym

Gecco, to je tchyně Novákové L. ! 🙂

gecco

😉
No – mne to zarazilo – zatím jsem potkával spíš uklízečky mladé – ohebné…
😉