Už jste se potkali

s neochotou uredniku-urednic,Vam cokoliv objasnit a nebo to konci neznalost zakonu neomlouva a blablabla a tak dale.Mne casto,a tak jsem si na ne udelala chytak.Problem ktery mam s nimi resit,si vyhledam ve studovne(knihov­ne)okopiruji a takto vybavena jdu na urad.Kdyz se setkam s neochotou ci jenom s jejich tvrzenim,ale ja uz vim ze to tak neni,tak jim precituji moji kopii a na opak jim je divne neco o me chytrosti.Sou­hlasite se mnou.

Nejlepší odpověď
kropitko

ano několikrát,dokonce jedna vydržela pít kávu s kamarádkou hodinu,když jsem je vyrušila a chtěla se objednat na jindy,tak na mě šíleně ječela,že má důležité jednání. A to mě honili už týden od čerta k ďáblu,protože nevěděli jak mou věc vyřídit. Bylo to v době,kdy jsem ještě neměla přístup na net,dnes je to jiné.

Další odpovědi
panenka

Ano setkala a setkávam.Jednou jsem šla na úřad s papírama slušně jsem zaklepala dostala jsem nadáno že proč nepočkám,nezaklepu tak jsem jí zdělila že jsem klepala a at se na mě nezlobí že je tu ona pro nás a né my pro nu a že by se tak měla k nám taky chovat.Pak jsem se zbalila přešla jsem k jiné úřednici se kterou jsem spokojená doted.A co se týče neochoty s úředníky setkávám se s tým taky dost často na Finančním, na zdravotním … když jsem si s manželem brala hypotéku nevěděli tam skoro nic a tak jsem si vše musela vyřídit nakonec sama.Hodně mě to štve