Avatar uživatele
anonym

Už jste se potkali

s neochotou uredniku-urednic,Vam cokoliv objasnit a nebo to konci neznalost zakonu neomlouva a blablabla a tak dale.Mne casto,a tak jsem si na ne udelala chytak.Problem ktery mam s nimi resit,si vyhledam ve studovne(knihov­ne)okopiruji a takto vybavena jdu na urad.Kdyz se setkam s neochotou ci jenom s jejich tvrzenim,ale ja uz vim ze to tak neni,tak jim precituji moji kopii a na opak jim je divne neco o me chytrosti.Sou­hlasite se mnou.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 5120 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

ano několikrát,dokonce jedna vydržela pít kávu s kamarádkou hodinu,když jsem je vyrušila a chtěla se objednat na jindy,tak na mě šíleně ječela,že má důležité jednání. A to mě honili už týden od čerta k ďáblu,protože nevěděli jak mou věc vyřídit. Bylo to v době,kdy jsem ještě neměla přístup na net,dnes je to jiné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano setkala a setkávam.Jednou jsem šla na úřad s papírama slušně jsem zaklepala dostala jsem nadáno že proč nepočkám,nezaklepu tak jsem jí zdělila že jsem klepala a at se na mě nezlobí že je tu ona pro nás a né my pro nu a že by se tak měla k nám taky chovat.Pak jsem se zbalila přešla jsem k jiné úřednici se kterou jsem spokojená doted.A co se týče neochoty s úředníky setkávám se s tým taky dost často na Finančním, na zdravotním … když jsem si s manželem brala hypotéku nevěděli tam skoro nic a tak jsem si vše musela vyřídit nakonec sama.Hodně mě to štve

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek