Jahoda

Už jste se podívali na nové Bodování uživatelů? Co na to říkáte?

Už jste se podívali na mnové Bodování uživatelů? Co na to říkáte? Já myslím, že to celkem ujde…

Nejlepší odpověď
dudu

Podobné zásady jsem správci navrhoval při nedávné anketě., nebyl přijat návrh aby zpracovatel odpovědi dostal informaci od koho bodík obdržel., vyzkousíme, uvidíme…

Další odpovědi
Miroslavst

Líbí nelíbí?? Pokud není palec dolu, nic nehrozí. viz odpověď-tedy názorná odpověď zde: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/taxisluzba

panenka

Taky se mi tohle bodování co se zde udělalo líbí.

Lucimia

Jo, myslím že je to takhle lepší… 🙂

GangstaHelper

Líbí se Vám? Už tu máme prvního (nebo oba?) výtržníka.