Už jste se někdy TAKHLE lekli?

http://www.da­ilymotion.com/vi­deo/x7iidx_ko­mik-video_fun

Nejlepší odpověď
annas

Podle formulace Vaší otázky jsem počítala s tím, že se objeví něco, co bude působit nepříjemně. Takže jen částečně.

Občas se vylekám, když jdu zamyšlená a někdo na mě vyhukne, nebo se objeví něco nečekaného.

Větší šoky jsem zažila, když jsem několikrát havarovala v autobuse, ve vlaku… Při různých úrazech, když mně prst držel na kousíčku, když jsem si propíchla tepnu při špatné manipulaci s nožem a krev stříkala do výšky, když ze čtvrtého patra spadla cihla těsně vedle mě atd.

Další odpovědi
iceT

Každopádně nejlepší byla kočička,jak tak hrabala nožkama na místě než se rozběhla a chlapeček s udicí.
Já jsem se jednou polekala,když na návštěvě u babičky strýc pustil reproduktor,nijak hlasitě,stála jsem před ním a najednou za mnou spíš šepot než hlas.Nadskočila jsem pěkně vysoko jak jsem se lekla
Doplňuji:
Tak ted jsem si snad cvrnkla do gatí,to se dělá?

anonym

Hezky se to kouká na jiné,že?Jednou jsem dostala email,kde plula nějaká větší loď,bylo to bez zvuku,tak jsem ho stále přidávala a najednou se vynořil úděsný ksicht a zařval! Málem jsem z toho měla smrt,jak jsem zařvala ,tak si myslím,že v tomhle setřihu bych dozajista měla své místo.

flodur

Moc ne.Dodívat do konce!

Zdroj: http://member­s.home.nl/saen/Spe­cial/Zoeken.swf