KristovaNoha

Už jste se někdy nudili tolik, že jste se kvůli tomu těšili, co zajímavého se vám bude zdát?

Začínám z toho ticha magořit

Nejlepší odpověď
Drap

Nikdy se nenudím a sny si programuji předem

Další odpovědi
aliendrone

To jako vážně? Ne, tak to se mi tedy nikdy nestalo. A to si občas myslím, že se mi stalo snad VŠECHNO a nic mě nemůže překvapit! ;) :D :D

Spíš NAOPAK, někdy je toho TOLIK… Nejvíc ZBYTEČNÉ/NESMYSLNÉ HOVADINY – z těch úplně běsním a říkám si, kam na to ti lidé, kteří je vymýšlí chodí (se domnívám, že na to MUSÍ existovat nějaké školení či co), protože něco TAK PITOMÉHO bych nevymyslel snad ani ve snu. :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.