bolak

Už jste se konečně naučili využívat nových funkcí webu…

(následovníky, klíčová slova, následování otázek, můj stream atd) nebo stále čekáte na dobu až bude web funkční, až bude rakovina léčitelná a až budeme cestovat do vesmíru vejtahem?
Doplňuji:
Tak pište a hlasujte ne? Jsou to body zadarmo…

A KDO SI MĚ PŘIDÁ DO NÁSLEDOVNÍKŮ, KOUPÍM MU PONÍKA!
(akce platí do 31.května)

Nejlepší odpověď
anonym

Chápu o co jde ale k ničemu mi to není

Nějak se mi ani nechce využívat „výhody“,takže jsou mi k ničemu…Chodím sem čím dál méně…:D
Doplňuji:
Já si tě klidně do následovníků dám,ale nevím jak a nechce se mi to studovat.Ale nevyhrožuj mi poníkem !…:D

Další odpovědi
briketka10

Naučil, využívám (honorace)

ano a
ptám se
http://www.you­tube.com/watch?v=nUD­XUeI6KF8&ob=av2e
Doplňuji:
co naše děti ? mohli jsme jich spolu mít..

arygnoc

Neumíme, jdi pryč (poleno)

tu sú nejaké funkcie?
som rád, keď sa mi podarí niečo odoslať.
a dočkám sa načítania stránky.

anonym

Naučil, využívám (honorace)

Ano, niektorým uživeteľom som kľúčovou dierkou pozerala (s ich súhlasom) do hrncov.
Ale tá krásna fantázia „až bude web funkční“ to radšej nie, veď dovtedy budeme lietať cez víkend na chatu v sústave Alfa Centauri (4 svetelné roky)

anonym

Hlasuji za D. a slibuji, pokud odpovedi budou jeste 31.5. 2013 , tak se do te doby naucim jak funguje ten stihoman , pridam si vas , a prijedu si k vam pro ponika.

  • iv-

anonym

  • iv- neriskujte, lebo vás začnem tým stihomanem sledovať :)

anonym

Nezapomente , ze ja potvrzuji pouze za poniky. !
Nebo osliky. :)

anonym

nezabúdam, iá,iá

anonym

Poslala som vám žiadosť o kontakt, vnútorná špionáž, mail mám… učte sa, pozorujem vás…

anonym

Jezisimaria !! Tak ono to jde, i kdyz si vas nepotvrdim ? !! 🙂
Ja si nepotvrdim zivote – v zivote opravdu nikoho. !
🙂

  • iv-

bolak

Tak tady máš, ať víš na co se můžeš těšit >>> http://nd03.jxs­.cz/608/391/b6ec­fe4ebc_65949131_o­2.jpg

…vypadá trochu jako Hutka viď?

anonym

Asi ztratil bryle .. , ale jinak fesak.