Avatar uživatele
anonym

Už jste polykali „andělíčky“ ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, annas, johana 56, Sůwa, gagaga před 3794 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Já ano, protože ve vodě propadám panice, kdykoliv se ke mně někdo přiblíží a běda, kdyby se mne dotknul. Jinak na výdrž jsem bývala slušný plavec, dneska už bych nestačila s dechem 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Mnohokrát. Většinou tehdy, když jsme s kamarádkou seděly na okraji koupaliště, povídaly si a spolužáci do nás úmyslně strčili a my obě šly ke dnu … k velké legraci hochů … plavat jsem uměla, moment překvapení ale sehrál svou roli …

Rovněž jako mladá jsem byla s CKM poprvé u moře.. Bylo krásně, takže všichni hup do vody. Už si přesně nepamatuji, co jsem dělala. Najednou kolem mě temno, samá voda, stejně tak v puse, dokonce jsem ji vdechla (dlouho jsem měla problémy), rukama jsem šmátrala. Zachytila se za plavky toho, kdo byl nejblíž..... Přes mou hlavu se totiž přehoupla vysoká vlna. Všichni se smáli, co blbnu, vždyť jsem jen po kolena ve vodě … Ale mně příjemně nebylo, navíc jsem hrozně kašlala … Příště už byla na případnou mořskou vlnu připravená ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Co to, Sůwo, cigaretky ti krátí dech ?! 😁

před 3794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Jo hochu, já už mám dokouřeno… ☹

před 3794 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Tak proč ten smutný smajlík?!

před 3794 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek