lukas.zmizik

uz jste nekdy zazili situaci, ze jste se sami sebe bali?

Nejlepší odpověď
WeeBear

Báli v jakém slova smyslu. Nebála jsem se sama sebe jako v pravém smyslu bát, ale naskytly se situace, ve kterých jsem musela rychle rozhodovat a to už jsem se opravdu bála, co vymyslím za ptákovinu,.. 🙂

Další odpovědi
Drap

Ano byla taková situace. Už je to dvacet let, tehdy jsem se začal zajímat o astrální věci.

venkovan

Asi jako jednahun. Vím, že jsem schopen jít až do konce i za cenu, že vše totálně prohraji.
Takže se snažím, možná bojím, se dostat do takové situace, abych nemohl včas s úsměvem a omluvou vycouvat.

Rufus

Také, jak výše uvedené přispěvky píší, se bojím, že se v stresu neovládnu a je to prostě ta příslovečná poslední kapka, kterou musím ustát. Přitom jedno moudro říká, že nejsilnější a nejmocnější je ten, kdo se umí ovládat…

jendahun

Ano.Jsem poněkud horkokrevný a vznětlivý.Už jsem se dostal do pár situací,kdy jsem se sám sebe bál,zbrklého chování a následků.

lexx

ne, bojím se leda věcí které nedokáži ovlivnit