Už jste někdy vykopali nebo zakopali válečnou sekeru ?

_____________­________________________­________________________­_______

Já ji včera zakopal! Říkám si, moudřejší ustoupí.

Děkuji adminovi za navrácení této otázky.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano 3× zakopala a stejně tak vykopala 😁

Jednou zakopala a tu nikdy nevykopu !
_____________­__________________

Ta je navěky pohřbená :(

Další odpovědi
gecco

Obé…
😉
Vykopat ji je výrazně snazší.

redy

Až tak? Já se buď na…u nebo ne.Netrvá to dlouho a sem zase v poho.

marci1

Zakopala, vykopala. Jednou nevykopala a obávám se, že to asi nelze. I když : Nikdy neříkej nikdy. Člověk se asi musí chovat asertivně, jinak se nemůže cítit dobře, cítí se ve stresu, bolí ho žaludek, necítí se dobře. 🙂

led

Ano a aj v skutočnosti. V časoch dávnych detských hier na Indiánov a Bledé tváre (i keď paradoxne niektoré bledé tváre boli tmavšie než my), hlavne v medzisídliskových bojoch o spoločný priestor. To boli tie krásne časy, keď nejestvovali Internet, mobily a čiernobiela televízia s malou obrazovkou bola len v pár rodinách… a ľudia, div sa svete sa medzi sebou rozprávali a dokázali sa usmievať aj na ulici.

zistan

lepší než ji zakopat je na ni s nepřítelem společně pít :))

Lamalam

Zakopat sekeru nestačí. K potvrzení míru je nutné si vzájemně vykouřit dýmku míru.

anonym

Zakopal i vykopal,jsem holubičí povahy,ale nesmí mě nikdo naštvat,
dělám si srandu,
doufám,že mě opět neobviníš,že jsem to byl zase já.

led

Jugar,
už v dávnych časoch staroveku sa hovorilo, že Slovania, národ holubiečej povahy, patria medzi najnebezpečnejších bojovníkov.
Aj holuby sú také, navonok priateľské, zvedavé, ale v nebezpečí kruté.

anonym

Ano,je to tak.......taký som

redy

Teď sem se nas… už nemám palce gecco 🙂

gecco

No jo – to se mi u tebe stává taky…
😉