Georgo2010

Už jste někdy v životě něco vyhráli?

Nejlepší odpověď
anonym

Párkrát knížku na různé křížovky (zvlášť v Mladém světě), pak na los zpět jeho hodnotu – 10Kčs a jinak sem tam různé zbytečnosti v tombole.
Jinak zásadně nesázím, protože počet pravděpodobnosti je neúprosný. Dalo by se říci, že tím jsem vyhrál (učetřil) za pár desetiletí několikanásobek měsíčních platů.
Doplňuji:
Jo a v soutěžích několik hrníčků, triček a jednu myš s nápisem k NB.

Další odpovědi
fcoop

Výstava hospodářských zvířat+můj lístek v tombole= 3kg hnojiva na kytky.

arygnoc

jo.

většinou v tombole na plese – jednou garnýž 4 metry dlouhou, jednou živé prase.

ve sportce nic.

a jednou na bingu – bylo to 31. prosince, byl jsem sám a šel jsem prohrát 20 tisíc. Co čert nechtěl, za hodinu jsem vyyhrál 30.000, tak jsem si sed do taxíku a s taxikářem jsem strávil silvestra (tour de knajp – on chudák pil nealko, ale večeři si dal parádní, já taky).

lukas.zmizik

vyhral jsem v radiozurnalu rocni predplatne novin aniz bych o tom vedel… a nez sem se to dovedel, matka uspesne dva tydny atakovala postacku, ze si nic neobednala, at to sem nenosi a ze nic platit nebude

fablen

soutěžím ráda a často a taky docela vyhrávám:
nedávno 2 vstupenky na MS v hokeji (prodáno za 3000,–), knížky, becherovku, menší finanční částky, trička…
Největší výhra byla 1.4., kdy vstoupil v platnost zákon o internetovém sázení a podařilo se mi být za jistých podmínek mezi prvními zaregistrovanými u Sazky. Rozdávali body na sázení a výhra byla pár tisíc pokud to člověk vše neprosázel 🙂.

Naposledy jsem vyhrála nyní v sobotu na vesnické soutěži Buchta roku 2011 (pekla jsem pudinkové řezy se skořicí) a uspěla v konkurenci 15 dortů a buchet. Výhra byly značkové zahradnické nůžky a velká keramická pánev.

led

Pred 41 rokmi v športke prvá a posledná výhra 40.-Kčs nezdanené.
Dúfam, že mi to teraz daňováci nezrátajú… koľko by to asi teraz bolo aj s penalizáciou?