Avatar uživatele
Georgo2010

Už jste někdy v životě něco vyhráli?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fablen před 4665 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Párkrát knížku na různé křížovky (zvlášť v Mladém světě), pak na los zpět jeho hodnotu – 10Kčs a jinak sem tam různé zbytečnosti v tombole.
Jinak zásadně nesázím, protože počet pravděpodobnosti je neúprosný. Dalo by se říci, že tím jsem vyhrál (učetřil) za pár desetiletí několikanásobek měsíčních platů.
Doplňuji:
Jo a v soutěžích několik hrníčků, triček a jednu myš s nápisem k NB.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fcoop

Výstava hospodářských zvířat+můj lístek v tombole= 3kg hnojiva na kytky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

jo.

většinou v tombole na plese – jednou garnýž 4 metry dlouhou, jednou živé prase.

ve sportce nic.

a jednou na bingu – bylo to 31. prosince, byl jsem sám a šel jsem prohrát 20 tisíc. Co čert nechtěl, za hodinu jsem vyyhrál 30.000, tak jsem si sed do taxíku a s taxikářem jsem strávil silvestra (tour de knajp – on chudák pil nealko, ale večeři si dal parádní, já taky).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

vyhral jsem v radiozurnalu rocni predplatne novin aniz bych o tom vedel… a nez sem se to dovedel, matka uspesne dva tydny atakovala postacku, ze si nic neobednala, at to sem nenosi a ze nic platit nebude

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

soutěžím ráda a často a taky docela vyhrávám:
nedávno 2 vstupenky na MS v hokeji (prodáno za 3000,–), knížky, becherovku, menší finanční částky, trička…
Největší výhra byla 1.4., kdy vstoupil v platnost zákon o internetovém sázení a podařilo se mi být za jistých podmínek mezi prvními zaregistrovanými u Sazky. Rozdávali body na sázení a výhra byla pár tisíc pokud to člověk vše neprosázel 🙂.

Naposledy jsem vyhrála nyní v sobotu na vesnické soutěži Buchta roku 2011 (pekla jsem pudinkové řezy se skořicí) a uspěla v konkurenci 15 dortů a buchet. Výhra byly značkové zahradnické nůžky a velká keramická pánev.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pred 41 rokmi v športke prvá a posledná výhra 40.-Kčs nezdanené.
Dúfam, že mi to teraz daňováci nezrátajú… koľko by to asi teraz bolo aj s penalizáciou?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek