quentos

Už jste někdy v den pracovního volna omylem mazali na sedmou ráno (či nedejbože dříve) do práce jako dnes já? :{DD>

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

dokonce jsem i do té práce jednou dojela a divila jsem se proč je zavřeno a nokdo mi neotvírá

Další odpovědi
annas

Ano

Když se začal v minulosti měnil čas, špatně jsem posunula hodiny a šla na autobus ve 4.00 h ráno místo v 6.00 h.

ten který je

Ano

Ano a připadalo mi divné že v MHD a na ulicích je nějak málo lidí.:-D

hanjimka

Ano

Kdysi mě babička vedla v sobotu ráno do školky a divila se žeje tam zavřeno.
A já jěště na SŠ jela 20km do školy abych zjistila že není 8 ráno ale 6.Tak jsem tam ty dvě hodiny čekala.

kropitko

Ano

No, vysloveně mně s to nestalo, ale asi tak pět let zpátky se mi podařilo vyexpedovat děti do školy(byl státní svátek), nějak mi to uniklo,dělala jsem v té době turnusy,,no a kolem osmé,,jeden telefon za druhým, volaly děti, že je to zvláštní, ale že škola je zavřená…

Mousinek

Ne