Avatar uživatele
Michal Kole

Už jste někdy usnuli ve vaně a probudili jste se až když jste se začali topit nebo v horším případě na ARu v nemocnici?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? manon, briketka10, Nazdar Bazar před 4236 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Ne.

A prosimtě, řekni doma ať už ti konečně koupěj tu postel, dyť o musí bejt strašně nepohodlný.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­utopil+se+ve+va­n%C4%9B&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Mně ne, ale kdysi jsem z vany vytáhla bráchu tehdy sedmiletého, když tam usnul. Krárně tam ležel nataženej, okraj vody mu akorát lemoval obličej.

Bylo mi divný, že z koupelny neslyším žádné cachtání, tak jsem nakoukla a ono tohle.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Sú aj iné možnosti zobudenia sa.
Ja nie, ale istý kolega tiež zaspal vo vani (prázdnej) a zobudili ho kroky a hlasy ľudí, ktorí ho obchádzali (vošli mu do kúpelne?). Hotel totiž prerábali a vaňu nechali na chodbe a on…zaspal.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
manon

Usnout ve vaně je nebezpečné. Já jsem na to opatrná a ráda vypustím vodu z vany neopatrnci, který by tam hodlal usnout. Lépe se nastydnout, nežli utopit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

ne e…pod sprchou se blbě usíná .-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Nikdy se mi to nestalo, ale říkám si, jestli by to teoreticky člověka nemělo vzbudit. Ve chvíli, kdy tělo přestane brát kyslík, by se měl spustit reflex prodloužený míchy a měl by ses i proti vůli nadechnout. A řekla bych, že pocit vody v nose tě už rychle vzbudí a to leknutí bude dost stát za to. Podle mě to je stejná blbost jako to, že když usneš s peřinou na hlavě, tak se udusíš. Když někdo umře ve vaně, tak to je spíš infarkt/mrtvice (vlivem teploty vody), elektřina, sebevražda, anebo když mu tam někdo něco přisype :) Ale nevím, jsou to jenom domněnky. Jsou nějaké takové případy popsané?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek