Michal Kole

Už jste někdy usnuli ve vaně a probudili jste se až když jste se začali topit nebo v horším případě na ARu v nemocnici?

Nejlepší odpověď
bolak

Ne.

A prosimtě, řekni doma ať už ti konečně koupěj tu postel, dyť o musí bejt strašně nepohodlný.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­utopil+se+ve+va­n%C4%9B&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
Lucijej

Mně ne, ale kdysi jsem z vany vytáhla bráchu tehdy sedmiletého, když tam usnul. Krárně tam ležel nataženej, okraj vody mu akorát lemoval obličej.

Bylo mi divný, že z koupelny neslyším žádné cachtání, tak jsem nakoukla a ono tohle.

led

Sú aj iné možnosti zobudenia sa.
Ja nie, ale istý kolega tiež zaspal vo vani (prázdnej) a zobudili ho kroky a hlasy ľudí, ktorí ho obchádzali (vošli mu do kúpelne?). Hotel totiž prerábali a vaňu nechali na chodbe a on…zaspal.

manon

Usnout ve vaně je nebezpečné. Já jsem na to opatrná a ráda vypustím vodu z vany neopatrnci, který by tam hodlal usnout. Lépe se nastydnout, nežli utopit.

Funna

ne e…pod sprchou se blbě usíná .-)

elvan

Nikdy se mi to nestalo, ale říkám si, jestli by to teoreticky člověka nemělo vzbudit. Ve chvíli, kdy tělo přestane brát kyslík, by se měl spustit reflex prodloužený míchy a měl by ses i proti vůli nadechnout. A řekla bych, že pocit vody v nose tě už rychle vzbudí a to leknutí bude dost stát za to. Podle mě to je stejná blbost jako to, že když usneš s peřinou na hlavě, tak se udusíš. Když někdo umře ve vaně, tak to je spíš infarkt/mrtvice (vlivem teploty vody), elektřina, sebevražda, anebo když mu tam někdo něco přisype :) Ale nevím, jsou to jenom domněnky. Jsou nějaké takové případy popsané?