Avatar uživatele
bolak

Už jste někdy slyšeli vtip, který ste hned nepochopili?

Nebo do teď nepochopili? Jestli jo tak sem s ním.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym před 4287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jiná odpověď (pro potížisty)

U oplzlých a vulgárních vtipů dělám,že nechápu…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

Doplňuji:
Vtipu se zasměju vyjímečně, ale mám je ráda. Někdy také nějaký nepochopím, avšak na vysvětlení se zeptám málokdy.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Jiná odpověď (pro potížisty)

pochopím většinou všechny vtipy a vždycky se řechtám až se můžu počůrat, některej nee, ale málokdy to už musí bejt, to koukám jak jójo a ostatní zas na mě, ty to vážně nechápeš ? pak mi ho vysvětlej a řechtáme se znovu tomu samýmu :)
a to je celý :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jiná odpověď (pro potížisty)

Doplňuji:
Možná ano, ale pokud se to stalo, tak jsem netušil, že se jedná o vtip

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
čelsi

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

Doplňuji:
určitě

Upravil/a: čelsi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lakeysha

Jiná odpověď (pro potížisty)

Většinu pochopím a u těch, jejichž pointa mi uniká, poprosím vypravěče o hození udičky, abych se i já chytnula. Ono nevidím nic špatného na tom přiznat, že něco nevím. Ne nadarmo se říká, že inteligentní člověk si uvědomuje svou nevědomost a jen blbci nikdy nevysvětlíte, že je blbec:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

Obyvkle pochopím.
Ale nedávno jsem narazila na vtip, co vypráví Poláci o Češích a nad nim mi zůstal rozum stát, asi si s tím nespojuji nějaké historické události, které bych měla.

Víte, jak se Poláci zbaví všech problémů? – Vyhlásí Česku válku a hned se vzdají.

Jestli mi to někdo vysvětlí, budu ráda :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cherreis

Vetšinu pochopím, a u těch který nedávám, se tvářim jako že jó a směju se s ostatními

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek