bolak

Už jste někdy slyšeli vtip, který ste hned nepochopili?

Nebo do teď nepochopili? Jestli jo tak sem s ním.

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná odpověď (pro potížisty)

U oplzlých a vulgárních vtipů dělám,že nechápu…:D

Další odpovědi
anonym

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

Doplňuji:
Vtipu se zasměju vyjímečně, ale mám je ráda. Někdy také nějaký nepochopím, avšak na vysvětlení se zeptám málokdy.

briketka10

Jiná odpověď (pro potížisty)

pochopím většinou všechny vtipy a vždycky se řechtám až se můžu počůrat, některej nee, ale málokdy to už musí bejt, to koukám jak jójo a ostatní zas na mě, ty to vážně nechápeš ? pak mi ho vysvětlej a řechtáme se znovu tomu samýmu :)
a to je celý :)

Drap

Jiná odpověď (pro potížisty)

Doplňuji:
Možná ano, ale pokud se to stalo, tak jsem netušil, že se jedná o vtip

anonym

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

čelsi

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

Doplňuji:
určitě

Lakeysha

Jiná odpověď (pro potížisty)

Většinu pochopím a u těch, jejichž pointa mi uniká, poprosím vypravěče o hození udičky, abych se i já chytnula. Ono nevidím nic špatného na tom přiznat, že něco nevím. Ne nadarmo se říká, že inteligentní člověk si uvědomuje svou nevědomost a jen blbci nikdy nevysvětlíte, že je blbec:-D

Lucijej

Rozumím humoru, pochopím i pointu, ale nevidím důvod proč se tomu mám ještě smát

Obyvkle pochopím.
Ale nedávno jsem narazila na vtip, co vypráví Poláci o Češích a nad nim mi zůstal rozum stát, asi si s tím nespojuji nějaké historické události, které bych měla.

Víte, jak se Poláci zbaví všech problémů? – Vyhlásí Česku válku a hned se vzdají.

Jestli mi to někdo vysvětlí, budu ráda :o)

cherreis

Vetšinu pochopím, a u těch který nedávám, se tvářim jako že jó a směju se s ostatními