Už jste někdy slyšeli hlášení na nádraží ČD, že spoj vlaku nebyl od společnosti České dráhy?

Nejlepší odpověď
johana 56

Ano.
ČD nejsou jediným železničním přepravcem, při cestování využívám i spoje jiných společností.
cestování vlakem http://cestovani-vlakem.webnode­.cz/zeleznicni-doprava-v-cr/dopravni-prepravci/

Další odpovědi
autacek

Ano, pokud tam jezdí i jiné spoje než od ČD.

Drap

Ano

magorvkleci

Jistě, na trase Praha – Brno nebo Praha – Ostrava nebo třeba v Liberci.

Mc Merkurion

… ne, ale možná to bude tím, že jsem jel vlakem naposledy z vojny …