jirka F

Už jste někdy brečeli či jinak reagovali pro pár slov (nadávek) na vaši osobu?

U mně to bylo jen pro to že mě holka na střední řekla že místnost koštětem zametám špatně,že ona to dělá jinak a já se z toho důvodu rozbrečel.

Nejlepší odpověď
zjentek

Pozor, krom povahových rysů, při reakcích záleží také na rozpoložení, v jakém se v momentě reakce nacházíme. Zdrav. stav, alkohol, měsíční fáze (kolik do vejplaty), počasí, sebedůvěra… můžeš si klidně pobrečet a také jí příště můžeš odvětit, když s tebou hovoří, tak ať si eventuálně vyndá prsty z… no, jde o zvláště citlivou část, takže v takovým případě si nejspíš pobrečíte dva, ovšem později tě předešlá slova můžou stát taky nějakou další cenu a s tím je třeba počítat s předstihem, nejlépe už v danou chvíli!

Další odpovědi
Drap

Klidně se vybreč. Já nebrečím, stejně to nepomůže. Buď reaguji jinak, nebo to přejdu.

anonym

se ti divím proč si ji ten smeták nedal do ruky aby ti to předvedla ? Mohl bys jako správný manažer jen sledovat druhého při práci a uznale při tom přikyvovat.

orwell

Ne, nikdy jsem kvůli tomu nebrečel. Vždycky brečeli ti, kdo je vyslovili.