Avatar uživatele
zjentek

Už jste někdy překvapili sami sebe?

Už jste se někdy překvapili?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 1441 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jo, mnohokrát, když jsem to nejméně čekal. Během studií mě až překvapilo, že jsem se vyprofiloval jinak, než jsem původně zamýšlel. To když cesta změní směr a zavede tě jinam. Dobrá zkušenost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Nejsem kdovíjaký kutil, ale občas se mi povede vymyslet parádní řešení nějakého problému. To se pak poplácám pravou rukou na levém rameni, protože to za mně nikdo jiný neudělá 🙂 Na druhou stranu to zase někdy dopadne tak, jako když Laurel a Hardy stavěli barák.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

To,že překvapuji jiné, na to jsem si zvykl. I když to nemám v úmyslu. Tak jsem ráno zalehl po návratu z noční směny a když jsem se vzbudil, začal jsem skenovat knihy. A žasl jsem, že jsem si nepamatoval, zda jsem příslušnou stránku skenoval nebo ne. Celkem jsem se přistihl asi při 10 takových oknech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ale už je to dávno… V dobách, kdy jsem ještě programoval, se mi stávalo že když jsem po nějaké době ve svém programu bádal, tak jsem byl udiven jak šikovně jsem to tehdy vymyslel.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Ano, díky naší prvorozené dceři, která v pětačtyřiceti úspěšně vystudovala vysokou školu a přitom jsem prokazatelně jejím otcem.

Upravil/a: dudu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Ano, hlavně v zahraničí. Tam jsem rozhodná a jistá a sama za sebe. Nevím, proč totéž nejde doma.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek