zjentek

Už jste někdy překvapili sami sebe?

Už jste se někdy překvapili?

Odpovědi
anonym

Jo, mnohokrát, když jsem to nejméně čekal. Během studií mě až překvapilo, že jsem se vyprofiloval jinak, než jsem původně zamýšlel. To když cesta změní směr a zavede tě jinam. Dobrá zkušenost.

Kepler

Nejsem kdovíjaký kutil, ale občas se mi povede vymyslet parádní řešení nějakého problému. To se pak poplácám pravou rukou na levém rameni, protože to za mně nikdo jiný neudělá 🙂 Na druhou stranu to zase někdy dopadne tak, jako když Laurel a Hardy stavěli barák.

Kelt

To,že překvapuji jiné, na to jsem si zvykl. I když to nemám v úmyslu. Tak jsem ráno zalehl po návratu z noční směny a když jsem se vzbudil, začal jsem skenovat knihy. A žasl jsem, že jsem si nepamatoval, zda jsem příslušnou stránku skenoval nebo ne. Celkem jsem se přistihl asi při 10 takových oknech.

Arne1

Ale už je to dávno… V dobách, kdy jsem ještě programoval, se mi stávalo že když jsem po nějaké době ve svém programu bádal, tak jsem byl udiven jak šikovně jsem to tehdy vymyslel.

dudu

Ano, díky naší prvorozené dceři, která v pětačtyřiceti úspěšně vystudovala vysokou školu a přitom jsem prokazatelně jejím otcem.

Ametyst

Ano, hlavně v zahraničí. Tam jsem rozhodná a jistá a sama za sebe. Nevím, proč totéž nejde doma.