Už jste někdy pili alkohol z gwintu?

Nejlepší odpověď
gecco

Možná jo – ale nevím o tom…
Resp. nevím, co si pod tím mám představit – zavařovačku (se závitem na víčku)?
😉

Další odpovědi
anonym

Co je to ten squirt?
Náš pan učitel Roba z tělocviku nám vždycky říkával "ukaž,předveď…

anonym

Ne,nejsem čuně a jsem čech.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=U6rgedzCo­Zo
Gwint je závit na lahvi.

gecco

Jugare – nejsu blbý…
Gwint je závit obecně – nejen na lahvi…
😉

anonym

Gecco, Jugárek, ten czeski świniaczek ma racje!

gecco

Tedy to znamená „pít alkohol z lahve se šroubovacím uzávěrem“?
😉
V tom případě – ANO, mnohokrát…
😉

anonym

No vidíš, to jen chlapi můžou pít ze závitu. Jugar tak mlíko z cumlu!

gecco

😉
Já se dobrovolně přiznám, že jsem chlastal i z tý zavařovačky… Nevím jak dneska, ale před ´pár desítkami let´ si v Alma-Atě na bonton nehráli…
😉

anonym

Jugare, ty jsi to, co mezi řečí pronesla jedna z holek. 🙂

anonym

Neurážej,připadáš jak mi puberták beze zbytku a bez zbytkovýho!!

anonym

Neurážej,já ti jen odpovím a ty jsi to co mě vyteklo.....

anonym

„squirt“

gecco

Pumíku – tím myslíš Jugara???
😉
Neurážej – ty holky šikovný…
😉