dust8

Už jste někdy neměli v peněžence ani korunu a tím nemyslím v momentu zakoupení?

Nejlepší odpověď
Kepler

Stává se mi to dost často, protože skoro všude (kde se to dá) platím kartou. Na účtu mám peněz dostatek, i když to tak vždycky nebylo. Dokonce mě to i donutilo konečně vrátit pivní flašky.

Další odpovědi
paul1

Já ano, už tam nosím jenom eura 🙂

Mc Merkurion

… ano, nemám již ani peněženku,platím kartou a těch pár drobných mám po kapsách …