jirka F

Už jste někdy něco našli na neobvyklém místě?

Něco jste hledali například mobil a on byl třeba na záchodě.

Nejlepší odpověď
dubraro

Zadní světlo na kolo v příkopu.
Krabičku Cialisu (lék na zlepšení erekce) na cyklistické stezce.
Prase (domácí) na silnici.

Další odpovědi
dust8

Polskou stovku na trávě v parku.

EKSOT123

  1. Čerstvého kapra (cca 1 – 1.5 kg) uprostřed pole. Pole bylo velké skoro kilometr, sousedilo s Labem. Že by nějaký pták? Nebo že by zrovna tudy kráčel rybář a vypadl mu? Nebo pes? Krom toho jsem měl další o dost hůře vysvětlitelné nálezy než ten kapr, ale to by se spíš hodilo k otázce na záhady.
  2. Loni jsem našel kotrč na kořenech rostoucího smrku, tedy ne borovice. Už jsem ho v podobné lokalitě našel dříve na shnilých zbytcích pařízku, který nevypadal moc borovicově.
  3. Ještě k houbám. Neobvyklé mi příšlo množství bedlí vysokých, rostoucích na louce. Žádné stromy široko daleko, ani v těch místech nikdy dřív stromy nerostly. Vždycky to bývala louka. (Jinak ovšem u nás bedle, křemenáči aj. běžně rostou na zatravněných polích v širším okolí remízků s příhodnými stromy)
  4. Smrk konica (nebo čarověník? – nevím, nejsem odborník) uprostřed polských Jizerek; Lilie, okrasný lomikámen a jiné nečekané rostliny uprostřed lesa apod.
  5. Krásný pazourek na staveništi, nebo i jiné minerály na překvapivých místech.

(Omlouvám se, asi jsem malinko odbočil od otázky, zkráta mě v přírodě, podobně jako v životě poměrně často něco překvapí.)

Tw!st

Když jsem byl malý, otevřel jsem takovou tu plechovou krabičku, která má na obrázku sušenky ale slouží výhradně na nitě a jehly na šití. Jendou jsem tam skutečně našel sušenky.

Kepler

Turistickou hůl zapíchnutou v lese. Svázané botasky přehozené přes elektrické vedení. Ožrala ležící uprostřed jízdního pruhu (večer – málem jsem ho přejel).

elkon

Před lety v práci ho*no na schodišti u dveří do dílny.

Kelt

No já ztrácím věci na podivných místech a jiné nalézám. Bankovky na cestě, knihy v kontejneru a jiné. Ale nepřijde mi to neobvyklé.

Arne1

Vzhledem k tomu, že dělám geocaching, tak pro mne žádné místo není vysloveně neobvyklé

Kajoch

Jednou jsem našel své čtecí brýle,které jsem asi hodinu hledal…v ledničce.