Lgee

Už jste někdy málem zemřeli?

Já jen jednou, když mi bylo 8 a neuměl sem plavat :D naštěstí to bylo jen kousek od břehu…

Odpovědi
Rokio

Několikrát mě málem přejelo auto, jelikož jsou řidiči strašně nevyzpytatelní. Nejde poznat, jestli jenom zpomaluji nebo dávají přednost.

Drap

Ano, dokonce vícekrát. Jak vodíš, dopadlo to pro mne dobře. Neni o ale nic příjemného.

orwell

Ano, taktéž několikrát (voda, motocykl, elektřina). Zatím se mi z toho vždycky podařilo nějak vykličkovat a přežít. Vím ale, že jednou se to nepovede ☹

Kulpix

Jo, když jsem byl jako kojenec,v jakémsi výcviku plavání. To mě plavčice hodila do vody a poté, co jsem se začal zalykat a topit, mě maminka vytáhla a zachránila.

Teď mě ještě napadá, že občas umírám SMÍCHY. TO se ale asi nepočítá.

Také občas přeseknutá šňůra u strunovky, facka od trafa, přelámaná izolace a jiné.

To je ale spíš záležitost bastlení. To je často životu nebezpečné.

lukas1912

ja sem na sebe opatrny