Avatar uživatele
anonym

Už jste někdy dostali lekci na zaučenou?

Od koho a proč?

P.S. Odpovídejte pouze,pokud to je veřejné tajemství. Nechci se dostat do řeči!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, briketka10, anonym před 4227 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Od života, za svojí pýchu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Já dostala doživotní ponaučení, když 5 dnů po celkem velké operaci jsem se doma nudila už natolik, že jsem šla prát velké prádlo a všechno prádlo, co jsem doma našla, asi 6 praček, tahala a věšela těžké prádelní koše a pak to celé žehlila a výsledek: Roztrhané jizvy a do rány se dala nekróza, hojila jsem to 4 měsíce a málem jsem o jednu významnou část těla přišla. Ponaučení: že každou nemoc mám poctivě vyležet, ikdybych se nudou měla ukousat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

ne od žádného člověka, ale svou blbostí jsem si přivodila další úraz..
asi půl roku po třetí operaci kolena jsem šla z kopce a slítla jsem na všechny čtyři a místo toho, abych šla k ortopedovi nechala jsem si to pro sebe, všude zadřenej štěrk i ve dlaních a obou kolenech bolest jako sv..a, to je to ponaučení, že nemám skotačit, slavily jsme totiž několik výročí najednou – svátek můj, naše, kámošky a mamčiny narozky a mě se na tom kopečku ty nožky trošku zamotaly :D
Doplňuji:
řechtala jsem se s tou kámoškou cestou na zastávku tolik, že jsem na ten kopeček „asi“ zapomněla, ona přešla silnici a já šla dolů a navíc mi „překážely“ větve od špendlíků a planejch jablek a už to bylo zastavila jsem se až dole áu a bolelo to hodně..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

od zivota,za nedostatek pokory a trpelivosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ráda dostávám pokud možno ukázkové lekce, protože slovní nepochopím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek