Už jste nědy spali na hřbitově jako tihle evropští hosté?

Je to už odtsrašují pro celou Evropu, to ti naši politici vidí jen hezká videa, co se hrnou na internet, a ty hnusy snad nevidí nebo nechtějí?
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/381336-desetitisice-migrantu-putuji-evropou.html

Odpovědi
gecco

Ty´s ještě nespal na hřbitově???
😁
Tam je ti takovej klídek…
😁
Já se klidně přiznám, že už jsem spal i na hřbitově, v kostele (katolickém), v práci (tedy – v zaměstnání), v nastartovaným BéVéPéčku, dokonce jsem usnul i v lodi při splouvání řeky…
___
A v tomto případě si představ, že ti lidé už minimálně několik týdnů spí tam, kde zrovna únavou ´padnou´, spali by i na hnoji…

ivzez

Spánek na hřbitově neznám, v lodi při sjíždění řeky jsem zatím jenom vařila
a pila kafe, znám usínání za jízdy v narvané MHD, kde člověk „visí za jednu ruku“…