Georgo2010

Už jste na autě měnili pneu z letních na zimní, nebo to necháváte na poslední chvíli?

Nejlepší odpověď
Deli

Příští týden se objednám do pneuservisu.

Další odpovědi
hanulka11

už je máme vyměněné u obou – manžel přehodil celá kola i s disky a je to. Opravdu se to vyplatí, než s tím jezdit do servisu.

casey

ja na posledni chvili. Mam zimni na discich, tak vymenu provedu sam. Nejlepe pripravena je zena, nebot jezdi na zimnich celorocne a neni co resit.

mosoj

Aź to bude nutné, vyměním letní auto za zimní. Zimní zatím stojí na zahradě.

Není pravda že není co řešit při celoročním ježdění na zimních pneumatikách. Určitě je vyšší spotřeba ! Tak o 1/2 – 1 l na 100 km.
Za léto najezdím víc jak 10 000 km takže úspora tak 2000 Kč a více. Jinak řečeno za to léto na zimních pneu. bych projezdil peníze na nové gumy.
Jinak ježdění na zimních pneu. není pro mě nic nového, nejsem sebevrah a dělám to tak již léta. Nepotřebuji na to zákon.

anonym

Zimáky mám objednané a do konce října je mám na autě.

fablen

byla jsem dnes odpoledne, už se musí objednávat. Komplet přezutí za 480,–. Myslím, že oproti jiným rokům dost zlevnili.