Už jste měli tu čest s létajícím klíštětem?

Mě se jedno zapletlo do vlasů, když jsem se koupal v rybníku. Doma jsem si jej nahmatal až ve sprše. Zapletlo se do vlasů pomocí háčků na nohách. Říkají mu Kloš Jelení.

Obr. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Klo%C5%A1_je­len%C3%AD

Více info: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Klo%C5%A1_je­len%C3%AD

Nejlepší odpověď
Drap

Mnohokrát. Neni to nic nového. Znám ho od mládí. Označovat kloše jako klíště je zřejmě novinářský nesmysl. Jedná se o zcela jiný druh. Je sice nepříjemný, ale na rozdíl od klíštěte neni člověku nijak nebezpečný.

Další odpovědi
zjentek

To je kloš jelení ty jelito.

@Kepler: To já takový štěstí s manželkou v životě neměl. Jedno z klíšťat sem dostal rovnou do řiti a šel jsem s ním za kámošem, což mně přišlo jako schůdnější řešení, než třeba za sousedkou. Ten pak jen přiblble koukal, ale nehihňal..

kodl67

Loni jsem je ze sebe střepával ještě hodinu po příchodu z lesa.

Kepler

S létajícím ne, za to s tím pravým. Zatím jsem získal klíště jen jedinkrát v životě, když jsem byl na houbách. Nevím jak je to možné, ale dostalo se přes tepláky rovnou na vercajk. Ještě že jsem tehdy nebyl už rozvedený, manželka mi ho s náramným potěšením odborně odstranila. Pořád se u toho přiblble hihňala, nevím proč.

Lamalam

Píšeš nesmysly. Kloš NENÍ klíště!