Už jste měli někdo v práci při spaní sen?

Myslím tím v zaměstnání.
Díky za koment.

Nejlepší odpověď
jáára

Ne to ne, ale mikrospánek jsem zažil. Mohl sem bejt upečenej.

Další odpovědi
redy

V práci se dobře spí – je to placené 🙂

Ale já nepracuju, takže v práci nespím.

Minas

Já pracuju jak ve firmě tak i online za kompem doma, takže ano

lexx

Ty chodíš do práce spát a snít ? legrace nebo provokace ?

ReHu

Jo. Už to je dost let, ale ano.
Nejhorší bylo, když jsem se probírala ( byla jsem v kanclu v tichu a sama), nevěděla jsem, jestli sním nebo bdím?
Jenže, seď v tiché kanceláři, o samotě, počítej na kalkulačce, hodiny a hodiny, sem tam přijde někdo, aby něco přinesl a neusni 🙂 🙂 🙂

střevo

mě se dneska při spaní v práci zdálo vo tom že furt vím kde moje stará je –

  • že sem vdovec

ptáč

Vedoucí ráno: slečno Jiřinko, jakpak jste se vyspala? Dobře. A co se Vám pěkného zdálo? Zdálo se mi, že jste moc zvědavý.