nosahosa

Už jste měli blesky v mikrovlnce? :D

Tak se pochlubte! :D Kdo z vás už strčil do mikrovlny alobal a měl doma „bouřku“? :)

Nejlepší odpověď
briketka10

Já do ní jen jednou dala malou misku z
umělé hmoty, ale i s malou lžičkou ta se
ponořila do omáčky, což já netušila, pak
jsem ji hledala, jako pako, proto se nic asi
nestalo, ale od tý doby si dávám bacha :))

Další odpovědi
redy

Já tam dala talíř se zlatým ornamentem. Ale když jsem dostala tu sadu, tak bylo řečeno, že to není zlato. Ale bylo to tak děsný, že jsem odletěla dva metry a skončila jsem na zadku ☹
Už ji nepoužívám, neboť – bojím, bojím.

anonym

Já zapoměl v misce polévky lžíci a ohňostroj byl na světě.

quentos

Jo, taky jsem tam strčil něco v alobalu, byla to pěkná podívaná… bylo to v prváku na VŠ a tehdy jsem to holt ještě nevěděl… takové věci se ve škole neučí :{D>
… tj. nebylo to doma, ale na koleji, ale tu mikrovlnku jsem tím nezničil, včas jsem to vytáh ;{)>

Mc Merkurion

alobal ne, to přeci vim, nesu blbě, že železo do mikrovlnky nepatří, ale talíř se lžící jo, a několikrát…

Drap

Ano, měl. A ne jen jednou.

bolak

Zas takhle naivní, abych tam dával kovové věci nejsem, ale vařil jsem vajíčko v mikrovlnce. A bylo naměko, a bylo míchaný, bylo prostě všude :)

anonym

Ano měl,i se kouřilo,ale včas jsem talířek ,který měl na okrajích nějaké kovově ornamenty včas vyndal.

štamgast

Ne, nejsem tak blbej abych dovnitř strkal to, co do mikrovlnky nepatří.

lukas1912

No, já sem to nikdy doma nezkoušel toto, ale mužete vyzkoušet žárovku nebo cédéčko, to dělá taky dobrý ohňostroj nebo blesky.

gecco

->lukas1912
Hele, ne, že bych tě nechtěl ´opalcovat´ – ale ta tvá odpověd fakt není ´ke čtení´…
:-O
Nemohl bys aspoň s tou češtinou něco udělat???

talka

To snad jsou horší renoncy než jen to"sem"!?

gecco

Talko – přečti si jeho odpověď před úpravou…
😉

quentos

souhlas, u něj se s opravování teda nadřem.

arygnoc

asi má qwerti klávesnicu.

😉