Už jste letos uřízli „barborku“ nebo ještě uříznete?

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Je 20 minut ve vodě.

Další odpovědi
tatanka

Barbory je dnes, takžr za cvíli jdu na to /ni/

venkovan

Ostudu ano, barborku ne a asi jí řezat nebudu. podívám se jestli někde něco nepřekáží, ale za každou cenu neřežu.

anonym

Úplně bych zapoměla,díky za připomenutí,od­poledne vyrazíme na zahradu,sice tady pořád prší,ale v týdnu zase nebude čas.

Drap

Neni kam spěchat, vždyď je na to přece celý volný den.

Vlk-Gabriela

Nikdy netrhám ani nelámu či neřežu žádné rostliny nebo větvičky do vázy. Více se mi líbí ve volné přírodě.