Drap

Už jste letos ochutnali burčák ?

Pokud ne, tak doporučuji. Zdá se mi letos obzvláště dobrý.

Nejlepší odpověď
anonym

Burčák jsem zatím ještě nikdy neměla možnost ochutnat, tak ani nevím jak chutná.

Další odpovědi
Deli

Bohužel, a ani si ho letos vzhledem k mimču v bříšku nedám. Ale chuť by byla, veliká…

anonym

Bohužel žiju v oblasti,kam se burčák zdaleka dováží a dost často ho přivážejí podvodníci.Jsem odkázaná na milost přátel z Moravy a ti zatím mlčí…ale chutě ste mi udělali řádné…

martula.lan

Vyzkousim ;) Nedam dopustit na dobre rady :P

huxa

bohužel, ještě ne :( u nás jsme ještě neměli ani vinobraní, už se těším na burčák, letos vážně bude dobrý rok, jestli před sklizní nezaprší :)

terry

Ještě ne, ale už se těším do sklípku 🙂

MacaMira

Chystám se teď v pátek do Zaječí a Velkých Pavlovic, to už bude jistota, že bude burčák z místních hroznů a čerstvý, jinak v září bude vinobraní v každé druhé dědině :) http://burcak.cz/ stačí si jen vybrat