Už jste dostali podpásovku ?!

Kdy, kde, jak a od koho ?!

P.S. Kterým se otázka nelíbí, nechť neodpovídají a zdrží se diskuze.

Nejlepší odpověď
annas

Podpásovky se objevujíí nejen ve světě skutečném, ale i virtuálním … Denně se o nich dovídáme třeba z médií ..

Píši obecně, i když z vlastní zkušenosti. Protože v boxu jsou podpásovky zakázané, smamozřejmě se mně netýkají, setkávám se s těmi obraznými, s nefér jednáním. Bohužel mnozí jedinci, si v těchto podrazech libují. Závidí, snaží se znevážit názory jiných, své vlastní chyby nevidí …. Vede je snaha ponížit … Jenže často těmto jedincům mnozí „tleskají“.

Na druhou stranu se člověk se přesvědčí, že takoví lidé ho nemohou urazit, odhalují totiž své pravé já, často jsou k smíchu … Protože není možné jejich jednání změnit, je nutné změnit k němu postoj.

Často si totiž napadený člověk uvědomí, že je jedinečný, že není světu ukradený, že je lepší než útočník …

Další odpovědi
led

Podpásovka je, žiaľ, súčasť bežného života. Len naivní ľudia si myslia, že život prebieha len v rámci pravidiel, úsmevu a mäkkých rukavíc.
odpoveď na prvú časť – ano
na druhú časť – nevyjadrujem sa, nepovažujem to za potrebné

Damiana

Jasně, že ano. Kdo ne? Záleží spíš na tom, jak to pokračovalo. Já na podpsávky umím docela rychle zareagovat a celkově jsem spíš nedůvěřivý člověk, takže když se něco podobného stane, říkám si: Vidíš, zase jsi měla pravdu a nespletla ses, když ti něco podvědomě říkalo, co je to za zmetka… Ale je pravda, že na křivé lidi mám docela čich. V reálu je dokážu zazdít okamžitě, ve virtuálnu se jimi nezabývám (nejsem blázen, řešit někoho, kdo „je“ anonym:-)))

Doplňuji:
To PS máš pěkné, po „nechť“ sis klidně mohl odvazově zarýmovat, vyšlo by to nastejno:-)

Medulienka

Ne, nedostala jsem podpásovku a nebo možná dostala, ale buď jsem rychle zapomněla a nebo mě ta rána pod pás nebolela.

anonym

Nikdo ti neodpověděl konkrétně, tak to napravím – tvoje P.S. je podpásovka pro celou zdejší komunitu. Každý zaregistrovaný člověk tu má právo se svobodně vyjádřit, pokud dodrží pravidla. Stanovovat tu pravidla nová není opravdu na tobě.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.