Avatar uživatele
anonym

Už jste dostali podpásovku ?!

Kdy, kde, jak a od koho ?!

P.S. Kterým se otázka nelíbí, nechť neodpovídají a zdrží se diskuze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, Medulienka před 3952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Podpásovky se objevujíí nejen ve světě skutečném, ale i virtuálním … Denně se o nich dovídáme třeba z médií ..

Píši obecně, i když z vlastní zkušenosti. Protože v boxu jsou podpásovky zakázané, smamozřejmě se mně netýkají, setkávám se s těmi obraznými, s nefér jednáním. Bohužel mnozí jedinci, si v těchto podrazech libují. Závidí, snaží se znevážit názory jiných, své vlastní chyby nevidí …. Vede je snaha ponížit … Jenže často těmto jedincům mnozí „tleskají“.

Na druhou stranu se člověk se přesvědčí, že takoví lidé ho nemohou urazit, odhalují totiž své pravé já, často jsou k smíchu … Protože není možné jejich jednání změnit, je nutné změnit k němu postoj.

Často si totiž napadený člověk uvědomí, že je jedinečný, že není světu ukradený, že je lepší než útočník …

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Podpásovka je, žiaľ, súčasť bežného života. Len naivní ľudia si myslia, že život prebieha len v rámci pravidiel, úsmevu a mäkkých rukavíc.
odpoveď na prvú časť – ano
na druhú časť – nevyjadrujem sa, nepovažujem to za potrebné

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Jasně, že ano. Kdo ne? Záleží spíš na tom, jak to pokračovalo. Já na podpsávky umím docela rychle zareagovat a celkově jsem spíš nedůvěřivý člověk, takže když se něco podobného stane, říkám si: Vidíš, zase jsi měla pravdu a nespletla ses, když ti něco podvědomě říkalo, co je to za zmetka… Ale je pravda, že na křivé lidi mám docela čich. V reálu je dokážu zazdít okamžitě, ve virtuálnu se jimi nezabývám (nejsem blázen, řešit někoho, kdo „je“ anonym:-)))

Doplňuji:
To PS máš pěkné, po „nechť“ sis klidně mohl odvazově zarýmovat, vyšlo by to nastejno:-)

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Ne, nedostala jsem podpásovku a nebo možná dostala, ale buď jsem rychle zapomněla a nebo mě ta rána pod pás nebolela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nikdo ti neodpověděl konkrétně, tak to napravím – tvoje P.S. je podpásovka pro celou zdejší komunitu. Každý zaregistrovaný člověk tu má právo se svobodně vyjádřit, pokud dodrží pravidla. Stanovovat tu pravidla nová není opravdu na tobě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.