tomvot99

Už jste dostali OSVČ podporu za druhé období?

Zdravím, hned jak byl nový formulář, zažádal jsem o 19500,–, ale stále do dneška nic nepřišlo. Je tu nějaký OSVČ, kterému to už přišlo nebo ještě taky čekáte?

Nejlepší odpověď
trasonos

A to pamatuji doby kdy tihle liberální rozumbradové nadávali všem co chtěli něco od státu do „socek“. Jo doba se mění. Zajímavé také je, že 18.500 je najednou málo a přitom 13.000 pro důchodce bylo moc. Už se těším na podzim jak se ta slavná ekonomika položí i bez zásahu vlády, protože normální člověk bude sedět dobrovolně doma a nebude běhat po shopping parku nebo po autosalónech.

Další odpovědi
Drap

Nepřišlo mě doposud nic. Možná je to i tím, že jsem ani žádost nepodal.

mosoj

Tak ono to dělá 18500 Kč!!!!!!! Vzhledem k tomu, že se to na interaktivním formuláři počítá samo, tak se nedivím že ti nic nepřišlo. Jinak se tam vyplňuje pouze DIČ (rodné číslo) jméno, č. účtu kam se mají peníze poslat a podpis.
hrozně náročný formulář!!!!! Peníze chodí do tří dnů od podání žádosti.