dust8

Už jste dnes viděli zlaté prasátko?

Nejlepší odpověď
quentos

Ne, díky, sviní jsem viděl za celej rok dost…

Další odpovědi
Kepler

Ne, jen jsem se snažil rozpomnět, kdy jsem prožíval zlaté časy. A musel jsem cestovat až do svých dětských a studentských let.

aliendrone

Zlaté zrovna ne, ale PRASE to bylo určitě! KAPITÁLNÍ! Mám na sobě již TŘETÍ košili. Přitom si nepamatuji, že bych si natento do rukou. Nwm co to se mnou dneska je… :)

Medulka.013

Ano, tak jako každý rok, ale ne vždy je to prasátko zlaté.

Arne1

Ne, ani zlaté ani jiné. Jedl jsem tradičního kapra.

KristovaNoha

Po dnešní večeři se obávám že ho v zrcadle uvidím pravidelně jen nebude zlaté

Pepa25

Ano, kolem poledne. Pak jsem půst porušil a prasátko zmizelo

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.