autacek

Už jste četli o lásce sličné české učitelky (65) a mladého Abdullaha (23)? Jak to asi jen dopadne? Fakt je to normální?

https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-pribehy/668761/ces­ka-65-odletela-do-pakistanu-kde-si-vzala-zajicka-23-prvni-slova-o-miminku.html

Nejlepší odpověď
aliendrone

Pokud to celé není fake, propaganda „Sereše“, obyčejný kšef za účelem získání víza nebo tak něco… ;) :)

Já jen doufám, že to je (byla) úča na „volné noze“. Na druhou stranu – pokud by ji zaměstnal (zaměstnával) resort školství, DOST by to vysvětlovalo ohledně blbosti dnešní mládeže. ;) :)

Jinak jí pochopitelně PŘEJI co nejšťastnější manželství dle práva šaríja. ;) :D :D

Další odpovědi
Pepa25

Dopadne to blbě – a to říkám jako známý sluníčkář a pravdoláskař – a to kvůli věkovému rozdílu a jinému nastavení: on chce děti a dostat je do Evropy, ona chce lásku.

plebs

Babička dostala lupeny a mladík zatáhne do Česka rodinu a příbuzenstvo.

Mc Merkurion

… neějak si zaspal, ta otázka už tu nefávno byla … ale čemu se divim, ty čteš jen něco (jako například, že zvedli příspěvek o 375 (namísto 370) a porovnáváš to s pětistovkou, kterou ale zvýšili o 500,– na TISÍC … no, a když tě někdo upozorní, tak odpověď zmizí …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

… ještě jednou, ať máš co mazat: opakovaná otázka, už tu byla !!!