autacek

Už jste byli za velkou louží?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ne, jen na pobřeží. Pak jsem si řekl „kurva, to je vody!“ a radši odešel zpátky mezi hory.

Další odpovědi
dudu

Tento přívlastek se většinou dává pobytu v Americe. My byli pouze Egyptě a Tunisku, čili za malým Středozemním mořem.

aliendrone

Jo. A nejen za tou velkou, ale i za mnoha menšími. Do mnohých jsem si nechtíc i šlápl. :D :D :D

led

Myslíte tú mláčku medzi Európou a Hollywoodom, alebo mláku medzi Niagarou a Južnou zemou akože sa… aha Austrália…?
Brrr, je tam priveľa vody, ale na súši, to asi vás prekvapí, žijú ľudia ako my, dokonca aj vedia rozprávať, aj keď primitívne, akoby mali horúce knedlíky v ústach, alebo spievali a mávajú pri tom rukami, ešte sa nenaučili rozumnú reč: česky, alebo slovensky (česť mikrovýnimkam, ktorí to dokázali).

Malvína

Bohužel stále ne.