salsa verde

Už jste byli v Módním pekle?

Nejlepší odpověď
tom004

Vidím,že se do toho nikomu nechce,tak se „historicky znemožním“,protože že nevím co to je. :)))

Další odpovědi
Terryle

Kdysi omylem, ale hrozně jsem se tam naštvala a absolutně nemám zájem se tam vracet. Nějak tyhle kritiky cizího odívání nemám ráda; co je komu do toho, co kdo nosí? Mně se zase nelíbí spousta moderních věcí, co v nich teď chodí každá druhá… ale taky se nad nimi neošklíbám a nevyhlašuju do světa, jak se odporně oblékají a jak nemají vkus.
Žít a nechat žít. V oblíkání by to mělo platit 100% – pokud tedy je oblečení čistý, upravený a aspoň trochu přizpůsobený situaci.

anonym

Tak co to je ? 🙂

salsa verde

snad to nebude vypadat že těm stránkám tady dělám reklamu…zadejte si toto heslo do vyhledávače a podívejte se sami, možná se budete bavit tak dobře jako já…když tak dejte vědět sem:-)