mike beneš

Už jste byli na novém Hobitovi?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
jáára

Ne.

Ani na starým ani na jiným

Putin

Ano !

Doplňuji:
Byl jsem na premiéře 12.12. .. Přeplněný sál :) Nechci tady psát spoilery, takže asi takto, moc lidí (čtenářů) si stěžují na obsah, že se prý dost liší od původní předlohy, já na to mám jiný názor; myslím, že je lepší, když hobita obohatili o scény, které v knize nebyly, jelikož je to potom napínavé i pro čtenáře. Kdyby byl film naprosto stejný jako kniha, tak by tam nemuseli čtenáři ani chodit, vždyť přece vědí jak to dopadne, ne?! Ti, kteří na to nadávají by se měli zamyslet :)

MonkeyKing

Ne.

Doplňuji:
Viděl jsem oba Hobity, ale tenhle ne, páč všude v kinech je plno a nebudu podporovat Jacksona v režírování filmů, které se váží na knihu, kterou pak rozdělí na 3 filmy a dá tam věci, který ani nebyly v tý knize

klumprt

Ne.

Emefej

Ne.

Lamalam

Ne.