Michal Kosin

Už jsem zkoušel všechno, ale slyšel jsem, že heslo jde poslat z jiného emailu. Ale jak?

Nejlepší odpověď
Edison

Bože… píšeš jak tatar. Jak „z jiného emailu“??? Na přihlašovací obrazovce máš „obnovení hesla“. Link na reset hesla se pošle na sekundární mail.

… obvykle, záleží na systému / poskytovateli poštovní služby.

Asi bys měl lepší obrátit se na nějakýž chat nebo forum… Nejlepší svěřit to odborníkovi. Ani nevíš, co znamená „zkusit všechno“, něco jsi četl, cos nezkusil, nic sis o tom ani nepřečetl, protože to bys takovej blábol nemohl napsat.

Další odpovědi
quentos

Nezakládejte novou otázku, doplňte tu původní. Takhle nikdo neví, vo co de.

Rokio

Zkus si vzpomenout na jméno toho jiného e-mailu. Z něj si obnov heslo.

Pokud si stále nevíš rady, poraď se s někým, kdo se v počítačích vyzná.

Edison

Rokio, to je stejnej blábol, jako otázka… 😁

Rokio

Edison: Omlouvám se.