vivatis2-

Už jsem tam je první díl a už jsme doma je druhý díl jak je tedy mmožné, že v druhém díle mají všichni jiné hlasy?

Nejlepší odpověď
Berušinka

Asi jde o změnu dabérů, jednoduché.

Další odpovědi
anonym

tak, nejspíš si nepotrpí moc na stejném dabingu

casey

Je to jak pise Berusinka. Je mezi nimi 2 roky rozdil. Podivej se na original zvuk, tam by meli byt stejni.

led

Aj pri dabovaní je snaha na čo najnižšie finančné náklady. Hlavná je otázka honorárov a voľného času hercov. Prípadne niektorý herec skončil s hraním.
Pri priamom nakrúcaní filmu, seriálu, sa odchod herca rieši napríklad jeho pohrebom, prípadne odchodom inde.